Maci csoport

"Egy nap barátok nélkül olyan, mint a bödön egy csepp méz nélkül."
(Micimackó)

Köszöntünk Benneteket, Kicsik és Nagyok!
 Az óvodánk Maci csoportja a mi „barlangunk”. A „Kismackók”  egy kedves, vidám, nyüzsgő csapat, akik mindig nyitottak és érdeklődőek az újdonságok iránt.
Csoportszobánk szép, világos, tele van jobbnál jobb játékkal, és a gyerekek kreativitását fejlesztő eszközökkel. Csoportunkba vidám, boldog, kiegyensúlyozott légkörben várjuk a gyerekeket. Célunk, hogy szeretettel, megértő pedagógusi attitűddel megkönnyítsük a gyermekek számára az óvodai életbe való beilleszkedést, megszerettessük velük az óvodát, és a csoportból igazi közösséget varázsoljunk.
Napjainkat főleg a játék teszi ki. Sok játékos tevékenységgel, mozgással, zenével, dalos játékkal, verssel, mesével színesítjük az óvodai mindennapokat.
A gyermekeknek játék közben különböző tevékenységeket kínálunk, hogy ismereteiket, tapasztalataik útján bővíthessék.
Minden macinak rengeteg mozgásra van szüksége, ezért télen-nyáron sokat tartózkodunk a friss levegőn, szaladgálunk, biciklizünk, mászókázunk, homokozunk az udvarunkon.
Arra törekszünk, hogy a gyermekek pozitív élményekkel, tapasztalatokkal gazdagodjanak az óvodai élet folyamán.
Sok érdekes program, jeles nap, számos esemény vár ránk, míg kijárjuk az óvodát!
Szeretettel várunk Benneteket!
Zsuzsi néni, Zsani néni, Icuka néni